Yıldırım Teknik

Zeytinburnu Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Yıldırım Teknik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Yıldırım Teknik İletişim Bilgileri

Yetkili:
- YILDIRIM TEKNİK YAPI MALZEMELERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Hüseyin Yıldırım)
Adres:
Seyitnizam Mah. 6. Cad. 41 Demirciler Sit. Zeytinburnu / İstanbul

İstanbul Zeytinburnu'da faaliyet gösteren Yıldırım Teknik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Yıldırım Teknik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Yıldırım Teknik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Yıldırım Teknik, özellikle Zeytinburnu ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Yıldırım Teknik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Yıldırım Teknik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Yıldırım Teknik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading