Umur İnşaat Yeni Mahalle Şubesi

Ordu Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Umur İnşaat Yeni Mahalle Şubesi hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Umur İnşaat Yeni Mahalle Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- UMUR İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARİ YATIRIMLAR LTD.ŞTİ.
Adres:
Yeni Mah. 323 Sok. 21 Ordu Ordu / Ordu

Ordu Ordu'da faaliyet gösteren Umur İnşaat Yeni Mahalle Şubesi; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Umur İnşaat Yeni Mahalle Şubesi geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Umur İnşaat Yeni Mahalle Şubesi müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Umur İnşaat Yeni Mahalle Şubesi, özellikle Ordu ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Umur İnşaat Yeni Mahalle Şubesi sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Umur İnşaat Yeni Mahalle Şubesi malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Umur İnşaat Yeni Mahalle Şubesi ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading