Orallar Çivi Tel Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama San.tic.ltd.şti.

Zeytinburnu Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Orallar Çivi Tel Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama San.tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Orallar Çivi Tel Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama San.tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Mehmet Oral)
Adres:
Seyitnizam Mah. 7. Cad. Demirciler Sitesi (E5 Kenarı Ambarlar Yanı) Zeytinburnu / İstanbul

İstanbul Zeytinburnu'da faaliyet gösteren Orallar Çivi Tel Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama San.tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Orallar Çivi Tel Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama San.tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Orallar Çivi Tel Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama San.tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Orallar Çivi Tel Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama San.tic.ltd.şti., özellikle Zeytinburnu ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Orallar Çivi Tel Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama San.tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Orallar Çivi Tel Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama San.tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Orallar Çivi Tel Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama San.tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading