Ömeroğulları Yapı Marketleri Ispartakule Şubesi

Avcılar Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Ömeroğulları Yapı Marketleri Ispartakule Şubesi hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Ömeroğulları Yapı Marketleri Ispartakule Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖMEROĞLU HLT İNŞAAT YAPI MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Tahtakale Mah. Ispartakule Blv. 6/N Avcılar / İstanbul

İstanbul Avcılar'da faaliyet gösteren Ömeroğulları Yapı Marketleri Ispartakule Şubesi; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Ömeroğulları Yapı Marketleri Ispartakule Şubesi geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Ömeroğulları Yapı Marketleri Ispartakule Şubesi müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Ömeroğulları Yapı Marketleri Ispartakule Şubesi, özellikle Avcılar ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Ömeroğulları Yapı Marketleri Ispartakule Şubesi sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ömeroğulları Yapı Marketleri Ispartakule Şubesi malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Ömeroğulları Yapı Marketleri Ispartakule Şubesi ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading