Muş Aksoylar

Zeytinburnu Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Muş Aksoylar hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Muş Aksoylar İletişim Bilgileri

Yetkili:
- MUŞ AKSOYLAR MAKİNE İNŞAAT SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş.
Adres:
Seyitnizam Mah. 8. Cad. 73-83 Demirciler Sit. Zeytinburnu / İstanbul
Telefon:

İstanbul Zeytinburnu'da faaliyet gösteren Muş Aksoylar; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Muş Aksoylar geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Muş Aksoylar müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Muş Aksoylar, özellikle Zeytinburnu ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Muş Aksoylar sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Muş Aksoylar malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Muş Aksoylar ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading