Kangal Erkam Ticaret

Kangal Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Kangal Erkam Ticaret hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Kangal Erkam Ticaret İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KANGAL ERKAM OTOMOTİV TİC.LTD.ŞTİ. (Hacı Mehmet Erdoğan)
Adres:
Zafer Mah. İstasyon Cad. 14 Kangal / Sivas

Sivas Kangal'da faaliyet gösteren Kangal Erkam Ticaret; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Kangal Erkam Ticaret geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Kangal Erkam Ticaret müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Kangal Erkam Ticaret, özellikle Kangal ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Kangal Erkam Ticaret sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Kangal Erkam Ticaret malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Kangal Erkam Ticaret ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading