Gerok Marketıng

Zeytinburnu Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Gerok Marketıng hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Gerok Marketıng İletişim Bilgileri

Yetkili:
- GEROK MARKETING İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Maltepe Mah. Medeni Aziz Sok. 14 Erdinç İşh. K:2 (r) Zeytinburnu / İstanbul

İstanbul Zeytinburnu'da faaliyet gösteren Gerok Marketıng; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Gerok Marketıng geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Gerok Marketıng müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Gerok Marketıng, özellikle Zeytinburnu ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Gerok Marketıng sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Gerok Marketıng malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Gerok Marketıng ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading