Çoruh Deniz

Bayburt Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Çoruh Deniz hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Çoruh Deniz İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÇORUH DENİZ İNŞAAT TAAHHÜT YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA TİC.LTD.ŞTİ. (Ünal Denizoğlu)
Adres:
Tuzcuzade Mah. Danişmendliler Cad. 21/A Bayburt Bayburt / Bayburt

Bayburt Bayburt'ta faaliyet gösteren Çoruh Deniz; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Çoruh Deniz geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Çoruh Deniz müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Çoruh Deniz, özellikle Bayburt ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Çoruh Deniz sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Çoruh Deniz malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Çoruh Deniz ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading