Akbaşlar Tesisat

Beyoğlu Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Akbaşlar Tesisat hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Akbaşlar Tesisat İletişim Bilgileri

Yetkili:
- AKBAŞLAR TESİSAT FABRİKA MALZEMELERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Bülent Okan)
Adres:
Emekyemez Mah. Tersane Cad. Futuhat Sok. 22 Beyoğlu / İstanbul

İstanbul Beyoğlu'da faaliyet gösteren Akbaşlar Tesisat; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Akbaşlar Tesisat geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Akbaşlar Tesisat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Akbaşlar Tesisat, özellikle Beyoğlu ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Akbaşlar Tesisat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Akbaşlar Tesisat malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Akbaşlar Tesisat ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading