Yavuzlar Yapı

Çınarcık Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Yavuzlar Yapı hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Yavuzlar Yapı İletişim Bilgileri

Yetkili:
- YAVUZLAR YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. (Selamettin Yavuz)
Adres:
Esenköy-Aliyehanım Mah. Yalova Cad. 258 Çınarcık / Yalova

Yalova Çınarcık'ta faaliyet gösteren Yavuzlar Yapı; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Yavuzlar Yapı geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Yavuzlar Yapı müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Yavuzlar Yapı, özellikle Çınarcık ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Yavuzlar Yapı sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Yavuzlar Yapı malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Yavuzlar Yapı ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading