Uzunbel Yapı Ve İnşaat

Delice Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Uzunbel Yapı Ve İnşaat hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Uzunbel Yapı Ve İnşaat İletişim Bilgileri

Yetkili:
- UZUNBEL YAPI VE İNŞAAT LTD.ŞTİ. (Mustafa Uzunbel)
Adres:
Cumhuriyet Mah. Atatürk Blv. 9 Delice / Kırıkkale

Kırıkkale Delice'de faaliyet gösteren Uzunbel Yapı Ve İnşaat; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Uzunbel Yapı Ve İnşaat geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Uzunbel Yapı Ve İnşaat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Uzunbel Yapı Ve İnşaat, özellikle Delice ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Uzunbel Yapı Ve İnşaat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Uzunbel Yapı Ve İnşaat malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Uzunbel Yapı Ve İnşaat ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading