Uludağ Nalbur

Başakşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Uludağ Nalbur hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Uludağ Nalbur İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ULUDAĞ YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Nihat Uludağ)
Adres:
Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Esenkent Bahçeşehir Yolu Cad. 64 Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Uludağ Nalbur; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Uludağ Nalbur geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Uludağ Nalbur müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Uludağ Nalbur, özellikle Başakşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Uludağ Nalbur sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Uludağ Nalbur malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Uludağ Nalbur ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading