Uçarlar Yapı

Silivri Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Uçarlar Yapı hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Uçarlar Yapı İletişim Bilgileri

Yetkili:
- UÇARLAR SIHHİ TESİSAT İNŞAAT NAKLİYE TURİZM GIDA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Selimpaşa Merkez Mah. Güler Cad. 1 Dk:125 Silivri / İstanbul

İstanbul Silivri'de faaliyet gösteren Uçarlar Yapı; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Uçarlar Yapı geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Uçarlar Yapı müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Uçarlar Yapı, özellikle Silivri ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Uçarlar Yapı sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Uçarlar Yapı malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Uçarlar Yapı ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading