Trend Dış Cephe Elemanları

Şişli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Trend Dış Cephe Elemanları hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Trend Dış Cephe Elemanları İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Metin Lütfi Sütuna)
Adres:
Halaskargazi Mah. Dersane Sok. 10 Şişli / İstanbul

İstanbul Şişli'de faaliyet gösteren Trend Dış Cephe Elemanları; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Trend Dış Cephe Elemanları geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Trend Dış Cephe Elemanları müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Trend Dış Cephe Elemanları, özellikle Şişli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Trend Dış Cephe Elemanları sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Trend Dış Cephe Elemanları malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Trend Dış Cephe Elemanları ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading