Tez Dağıtım Yapı Market

Arnavutköy Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Tez Dağıtım Yapı Market hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Tez Dağıtım Yapı Market İletişim Bilgileri

Yetkili:
- TEZ DAĞITIM İNŞAAT TAAHHÜT VE PETROL ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Merkez Mah. Eski Edirne Asfaltı 1326/A Arnavutköy / İstanbul

İstanbul Arnavutköy'da faaliyet gösteren Tez Dağıtım Yapı Market; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Tez Dağıtım Yapı Market geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Tez Dağıtım Yapı Market müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Tez Dağıtım Yapı Market, özellikle Arnavutköy ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Tez Dağıtım Yapı Market sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Tez Dağıtım Yapı Market malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Tez Dağıtım Yapı Market ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading