Tema Alüminyum

Esenyurt Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Tema Alüminyum hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Tema Alüminyum İletişim Bilgileri

Yetkili:
- TEMA ALÜMİNYUM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Orhan Gazi Mah. 1713. Sok. Mimsan Mobilyacılar Sit. 22-A Blok D:1-3 Esenyurt / İstanbul

İstanbul Esenyurt'ta faaliyet gösteren Tema Alüminyum; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Tema Alüminyum geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Tema Alüminyum müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Tema Alüminyum, özellikle Esenyurt ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Tema Alüminyum sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Tema Alüminyum malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Tema Alüminyum ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading