Teknik Yapı Hırdavat Malzemeleri

Büyükçekmece Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Teknik Yapı Hırdavat Malzemeleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Teknik Yapı Hırdavat Malzemeleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- TEKNİK YAPI HIRDAVAT MALZEMELERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Çakmaklı Mah. Hadımköy Yolu 51/A Büyükçekmece / İstanbul

İstanbul Büyükçekmece'de faaliyet gösteren Teknik Yapı Hırdavat Malzemeleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Teknik Yapı Hırdavat Malzemeleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Teknik Yapı Hırdavat Malzemeleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Teknik Yapı Hırdavat Malzemeleri, özellikle Büyükçekmece ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Teknik Yapı Hırdavat Malzemeleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Teknik Yapı Hırdavat Malzemeleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Teknik Yapı Hırdavat Malzemeleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading