Tekmar Teknik Market

Arnavutköy Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Tekmar Teknik Market hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Tekmar Teknik Market İletişim Bilgileri

Yetkili:
- TEKMAR TEKNİK MARKET HIRDAVAT MAKİNA TEMİZLİK AMBALAJ MALZEMELERİ KÜRK VE DERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Hadımköy Mah. Isıso San. Sit. B Blok Arnavutköy / İstanbul

İstanbul Arnavutköy'da faaliyet gösteren Tekmar Teknik Market; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Tekmar Teknik Market geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Tekmar Teknik Market müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Tekmar Teknik Market, özellikle Arnavutköy ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Tekmar Teknik Market sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Tekmar Teknik Market malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Tekmar Teknik Market ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading