Tekbir Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Konak Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Tekbir Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Tekbir Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İletişim Bilgileri

Adres:
Mersinli Mah. 2830. Sk Konak / İzmir

İzmir Konak'ta faaliyet gösteren Tekbir Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Tekbir Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Tekbir Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Tekbir Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, özellikle Konak ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Tekbir Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Tekbir Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Tekbir Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading