Selko Bant

Fatih Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Selko Bant hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Selko Bant İletişim Bilgileri

Yetkili:
- HÜSNÜOĞLU KIRTASİYE HIRDAVAT İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Muzaffer Kılıç)
Adres:
Alemdar Mah. Uzun Çarşı Cad. Bestekar Basri Sok. 9 Fatih / İstanbul

İstanbul Fatih'te faaliyet gösteren Selko Bant; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Selko Bant geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Selko Bant müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Selko Bant, özellikle Fatih ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Selko Bant sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Selko Bant malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Selko Bant ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading