Sc Grup Matbaacılık

Şişli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Sc Grup Matbaacılık hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Sc Grup Matbaacılık İletişim Bilgileri

Yetkili:
- SC MATBAACILIK REKLAMCILIK ORGANİZASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Mecidiyeköy Mah. Kısmet Sok. 26 Dk:1 Şişli / İstanbul

İstanbul Şişli'de faaliyet gösteren Sc Grup Matbaacılık; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Sc Grup Matbaacılık geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Sc Grup Matbaacılık müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Sc Grup Matbaacılık, özellikle Şişli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Sc Grup Matbaacılık sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Sc Grup Matbaacılık malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Sc Grup Matbaacılık ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading