Özkaradeniz İnşaat Malzemeleri

Ümraniye Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Özkaradeniz İnşaat Malzemeleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Özkaradeniz İnşaat Malzemeleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖZKARADENİZ İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Yukarı Dudullu Mah. Yeşilova Sok. 2 Ümraniye / İstanbul

İstanbul Ümraniye'de faaliyet gösteren Özkaradeniz İnşaat Malzemeleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Özkaradeniz İnşaat Malzemeleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Özkaradeniz İnşaat Malzemeleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Özkaradeniz İnşaat Malzemeleri, özellikle Ümraniye ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Özkaradeniz İnşaat Malzemeleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Özkaradeniz İnşaat Malzemeleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Özkaradeniz İnşaat Malzemeleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading