Özgün Makine Endüstri Malzemeleri

Bahçelievler Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Özgün Makine Endüstri Malzemeleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Özgün Makine Endüstri Malzemeleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖZGÜN MAKİNE ENDÜSTRİ MALZEMELERİ TEKSTİL SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Yenibosna Merkez Mah. Üzeyir Ağa Sok. 18 Bahçelievler / İstanbul

İstanbul Bahçelievler'da faaliyet gösteren Özgün Makine Endüstri Malzemeleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Özgün Makine Endüstri Malzemeleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Özgün Makine Endüstri Malzemeleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Özgün Makine Endüstri Malzemeleri, özellikle Bahçelievler ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Özgün Makine Endüstri Malzemeleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Özgün Makine Endüstri Malzemeleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Özgün Makine Endüstri Malzemeleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading