Özçağman İnşaat Taahhüt San. Ve Tic.ltd.şti.

Küçükçekmece Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Özçağman İnşaat Taahhüt San. Ve Tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Özçağman İnşaat Taahhüt San. Ve Tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Bünyamin Çağman)
Adres:
Yeni Mahalle Mah. Salih Tamcı Cad. 9/B Küçükçekmece / İstanbul

İstanbul Küçükçekmece'de faaliyet gösteren Özçağman İnşaat Taahhüt San. Ve Tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Özçağman İnşaat Taahhüt San. Ve Tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Özçağman İnşaat Taahhüt San. Ve Tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Özçağman İnşaat Taahhüt San. Ve Tic.ltd.şti., özellikle Küçükçekmece ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Özçağman İnşaat Taahhüt San. Ve Tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Özçağman İnşaat Taahhüt San. Ve Tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Özçağman İnşaat Taahhüt San. Ve Tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading