Özaltın Teknik Hırdavat Makina Yedek Parça San.tic.ltd.şti.

Başakşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Özaltın Teknik Hırdavat Makina Yedek Parça San.tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Özaltın Teknik Hırdavat Makina Yedek Parça San.tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Adres:
Ziyagökalp Mah. (Dersan Sanayi Sitesi) Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Özaltın Teknik Hırdavat Makina Yedek Parça San.tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Özaltın Teknik Hırdavat Makina Yedek Parça San.tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Özaltın Teknik Hırdavat Makina Yedek Parça San.tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Özaltın Teknik Hırdavat Makina Yedek Parça San.tic.ltd.şti., özellikle Başakşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Özaltın Teknik Hırdavat Makina Yedek Parça San.tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Özaltın Teknik Hırdavat Makina Yedek Parça San.tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Özaltın Teknik Hırdavat Makina Yedek Parça San.tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading