Öz Çamlıca Hırdavat

Üsküdar Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Öz Çamlıca Hırdavat hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Öz Çamlıca Hırdavat İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖZ ÇAMLICA HIRDAVAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Bayram Keflioğlu)
Adres:
Ferah Mah. Kartal Sok. 25/A Üsküdar / İstanbul

İstanbul Üsküdar'da faaliyet gösteren Öz Çamlıca Hırdavat; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Öz Çamlıca Hırdavat geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Öz Çamlıca Hırdavat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Öz Çamlıca Hırdavat, özellikle Üsküdar ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Öz Çamlıca Hırdavat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Öz Çamlıca Hırdavat malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Öz Çamlıca Hırdavat ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading