Ömerli Yapı İnşaat

Çekmeköy Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Ömerli Yapı İnşaat hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Ömerli Yapı İnşaat İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖMERLİ YAPI İNŞAAT METAL MALZEMELERİ TAŞIMACILIK GIDA TAAHHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Ertan Yılmaz)
Adres:
Ömerli Mah. Ömerli Cad. 116 Çekmeköy / İstanbul

İstanbul Çekmeköy'da faaliyet gösteren Ömerli Yapı İnşaat; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Ömerli Yapı İnşaat geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Ömerli Yapı İnşaat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Ömerli Yapı İnşaat, özellikle Çekmeköy ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Ömerli Yapı İnşaat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ömerli Yapı İnşaat malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Ömerli Yapı İnşaat ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading