Nurge Ticaret Ve Nakış Kasnakları

Başakşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Nurge Ticaret Ve Nakış Kasnakları hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Nurge Ticaret Ve Nakış Kasnakları İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Nurullah Geyik)
Adres:
Ziyagökalp Mah. Metal İş Küçük Sanayi Sitesi Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Nurge Ticaret Ve Nakış Kasnakları; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Nurge Ticaret Ve Nakış Kasnakları geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Nurge Ticaret Ve Nakış Kasnakları müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Nurge Ticaret Ve Nakış Kasnakları, özellikle Başakşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Nurge Ticaret Ve Nakış Kasnakları sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Nurge Ticaret Ve Nakış Kasnakları malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Nurge Ticaret Ve Nakış Kasnakları ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading