Nur Hırdavat Tuhafiye

Fatih Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Nur Hırdavat Tuhafiye hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Nur Hırdavat Tuhafiye İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Fatih Ocakçı)
Adres:
Demirtaş Mah. Prof. Dr. Cemil Bilsel Cad. Üç Kapılı Selamet Han Fatih / İstanbul

İstanbul Fatih'te faaliyet gösteren Nur Hırdavat Tuhafiye; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Nur Hırdavat Tuhafiye geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Nur Hırdavat Tuhafiye müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Nur Hırdavat Tuhafiye, özellikle Fatih ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Nur Hırdavat Tuhafiye sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Nur Hırdavat Tuhafiye malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Nur Hırdavat Tuhafiye ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading