Mim Yapı Ve Sıhhi Tesisat

Beşiktaş Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Mim Yapı Ve Sıhhi Tesisat hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Mim Yapı Ve Sıhhi Tesisat İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Ahmet Sarıkaya)
Adres:
Mecidiye Mah. Saadet Sok. 8 Beşiktaş / İstanbul

İstanbul Beşiktaş'da faaliyet gösteren Mim Yapı Ve Sıhhi Tesisat; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Mim Yapı Ve Sıhhi Tesisat geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Mim Yapı Ve Sıhhi Tesisat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Mim Yapı Ve Sıhhi Tesisat, özellikle Beşiktaş ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Mim Yapı Ve Sıhhi Tesisat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Mim Yapı Ve Sıhhi Tesisat malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Mim Yapı Ve Sıhhi Tesisat ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading