Merkez Kesici Kalıp

Odunpazarı Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Merkez Kesici Kalıp hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Merkez Kesici Kalıp İletişim Bilgileri

Yetkili:
- MERKEZ KESİCİ KALIP TEKNİK HIRDAVAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
75. Yıl (Sultandere) Mah. Teksan San. Sit. Odunpazarı / Eskişehir

Eskişehir Odunpazarı'da faaliyet gösteren Merkez Kesici Kalıp; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Merkez Kesici Kalıp geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Merkez Kesici Kalıp müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Merkez Kesici Kalıp, özellikle Odunpazarı ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Merkez Kesici Kalıp sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Merkez Kesici Kalıp malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Merkez Kesici Kalıp ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading