Lider Pazarlama

Çekmeköy Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Lider Pazarlama hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Lider Pazarlama İletişim Bilgileri

Yetkili:
- LİDER SIHHİ TESİSAT İNŞAAT MALZEMELERİ ELEKTRİK TAHHÜT TURİZM NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Aydınlar Mah. Hünkar Sok. Çekmeköy / İstanbul

İstanbul Çekmeköy'da faaliyet gösteren Lider Pazarlama; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Lider Pazarlama geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Lider Pazarlama müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Lider Pazarlama, özellikle Çekmeköy ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Lider Pazarlama sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Lider Pazarlama malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Lider Pazarlama ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading