Karakuş Alçı

Başakşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Karakuş Alçı hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Karakuş Alçı İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KARAKUŞ ALÇI YAPI MALZEMELERİ TEMİZLİK TURİZM SAN. VE LTD.ŞTİ. (İsa Karakuş)
Adres:
İkitelli OSB Mah. Demirciler San. Sit. B-8 Blok Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Karakuş Alçı; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Karakuş Alçı geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Karakuş Alçı müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Karakuş Alçı, özellikle Başakşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Karakuş Alçı sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Karakuş Alçı malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Karakuş Alçı ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading