Kalenderoğlu Boya Yapi Malzemeleri San Ve Tic.Ltd.Şti

Kağıthane Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Kalenderoğlu Boya Yapi Malzemeleri San Ve Tic.Ltd.Şti hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Kalenderoğlu Boya Yapi Malzemeleri San Ve Tic.Ltd.Şti İletişim Bilgileri

Adres:
Merkez Mah. Himmet Sk. No:2/A Kağıthane / İSTANBUL Kağıthane / İstanbul

İstanbul Kağıthane'de faaliyet gösteren Kalenderoğlu Boya Yapi Malzemeleri San Ve Tic.Ltd.Şti; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Kalenderoğlu Boya Yapi Malzemeleri San Ve Tic.Ltd.Şti geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Kalenderoğlu Boya Yapi Malzemeleri San Ve Tic.Ltd.Şti müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Kalenderoğlu Boya Yapi Malzemeleri San Ve Tic.Ltd.Şti, özellikle Kağıthane ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Kalenderoğlu Boya Yapi Malzemeleri San Ve Tic.Ltd.Şti sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Kalenderoğlu Boya Yapi Malzemeleri San Ve Tic.Ltd.Şti malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Kalenderoğlu Boya Yapi Malzemeleri San Ve Tic.Ltd.Şti ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading