İnka Fıxıng

Tuzla Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren İnka Fıxıng hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

İnka Fıxıng İletişim Bilgileri

Yetkili:
- İNKA YAPI BAĞLANTI ELEMANLARI SAN. VE TİC.A.Ş.
Adres:
Aydınlı İstanbul AYOSB Mah. İstanbul Anadolu Yakası OSB Tuzla / İstanbul

İstanbul Tuzla'da faaliyet gösteren İnka Fıxıng; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan İnka Fıxıng geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren İnka Fıxıng müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan İnka Fıxıng, özellikle Tuzla ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan İnka Fıxıng sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. İnka Fıxıng malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda İnka Fıxıng ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading