Hatek Yalıtım

Melikgazi Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Hatek Yalıtım hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Hatek Yalıtım İletişim Bilgileri

Yetkili:
- HATEK YALITIM İNŞAAT MALZEMELERİ PAZARLAMA NAKLİYAT TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Tacettin Veli Mah. Tacettin Veli Blv. Faruk Plaza K:5 Melikgazi / Kayseri

Kayseri Melikgazi'de faaliyet gösteren Hatek Yalıtım; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Hatek Yalıtım geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Hatek Yalıtım müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Hatek Yalıtım, özellikle Melikgazi ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Hatek Yalıtım sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Hatek Yalıtım malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Hatek Yalıtım ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading