Hasa Makina Endüstri Mamülleri San.tic.a.ş.

Eyüp Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Hasa Makina Endüstri Mamülleri San.tic.a.ş. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Hasa Makina Endüstri Mamülleri San.tic.a.ş. İletişim Bilgileri

Adres:
Topçular Mah. Rami Kışla Cad. 50/182 Eyüp / İstanbul

İstanbul Eyüp'ta faaliyet gösteren Hasa Makina Endüstri Mamülleri San.tic.a.ş.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Hasa Makina Endüstri Mamülleri San.tic.a.ş. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Hasa Makina Endüstri Mamülleri San.tic.a.ş. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Hasa Makina Endüstri Mamülleri San.tic.a.ş., özellikle Eyüp ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Hasa Makina Endüstri Mamülleri San.tic.a.ş. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Hasa Makina Endüstri Mamülleri San.tic.a.ş. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Hasa Makina Endüstri Mamülleri San.tic.a.ş. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading