Güney Lüks Hırdavat

Fatih Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Güney Lüks Hırdavat hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Güney Lüks Hırdavat İletişim Bilgileri

Yetkili:
- GÜNEY LÜKS HIRDAVAT MUM VE BAHARAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Memet Cevat Ataker)
Adres:
Tahtakale Mah. Çamaşırcılar Sok. 17/B Fatih / İstanbul

İstanbul Fatih'te faaliyet gösteren Güney Lüks Hırdavat; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Güney Lüks Hırdavat geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Güney Lüks Hırdavat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Güney Lüks Hırdavat, özellikle Fatih ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Güney Lüks Hırdavat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Güney Lüks Hırdavat malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Güney Lüks Hırdavat ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading