Gülsena

Yalova Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Gülsena hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Gülsena İletişim Bilgileri

Yetkili:
- GÜLSENA ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Fevzi Çakmak Mah. Yalova Bursa Yolu (Yalova Bursa Yolu 2. Km) Yalova Yalova / Yalova

Yalova Yalova'da faaliyet gösteren Gülsena; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Gülsena geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Gülsena müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Gülsena, özellikle Yalova ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Gülsena sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Gülsena malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Gülsena ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading