Gökler Boya Dayanıklı Tüketim Malları Tic.ltd.şti.

Elazığ Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Gökler Boya Dayanıklı Tüketim Malları Tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Gökler Boya Dayanıklı Tüketim Malları Tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Yetkili:
(İhsan Gök)
Adres:
Yeni Mah. Gecer Sok. 6 Elazığ Elazığ / Elazığ

Elazığ Elazığ'da faaliyet gösteren Gökler Boya Dayanıklı Tüketim Malları Tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Gökler Boya Dayanıklı Tüketim Malları Tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Gökler Boya Dayanıklı Tüketim Malları Tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Gökler Boya Dayanıklı Tüketim Malları Tic.ltd.şti., özellikle Elazığ ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Gökler Boya Dayanıklı Tüketim Malları Tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Gökler Boya Dayanıklı Tüketim Malları Tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Gökler Boya Dayanıklı Tüketim Malları Tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading