Gafur Özdemir Ve Oğulları San. Ve Tic.ltd.şti.

Söke Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Gafur Özdemir Ve Oğulları San. Ve Tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Gafur Özdemir Ve Oğulları San. Ve Tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Gafur Özdemir)
Adres:
Cumhuriyet Mah. Sanayi Sitesi Söke / Aydın

Aydın Söke'de faaliyet gösteren Gafur Özdemir Ve Oğulları San. Ve Tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Gafur Özdemir Ve Oğulları San. Ve Tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Gafur Özdemir Ve Oğulları San. Ve Tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Gafur Özdemir Ve Oğulları San. Ve Tic.ltd.şti., özellikle Söke ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Gafur Özdemir Ve Oğulları San. Ve Tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Gafur Özdemir Ve Oğulları San. Ve Tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Gafur Özdemir Ve Oğulları San. Ve Tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading