Erteknik Ticaret

Şişli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Erteknik Ticaret hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Erteknik Ticaret İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ERTEKNİK METAL İNŞAAT HIRDAVAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Caner Erden)
Adres:
H. Rıfat Paşa Mah. Perpa Tic. Mrk. B Blok K:8 Dk:889 Şişli / İstanbul

İstanbul Şişli'de faaliyet gösteren Erteknik Ticaret; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Erteknik Ticaret geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Erteknik Ticaret müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Erteknik Ticaret, özellikle Şişli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Erteknik Ticaret sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Erteknik Ticaret malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Erteknik Ticaret ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading