Erfa Endüstriyel

Odunpazarı Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Erfa Endüstriyel hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Erfa Endüstriyel İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ERFA ENDÜSTRİYEL SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Osb Mah. OSB Teksan San. Sit. B/6 Blok Odunpazarı / Eskişehir

Eskişehir Odunpazarı'da faaliyet gösteren Erfa Endüstriyel; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Erfa Endüstriyel geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Erfa Endüstriyel müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Erfa Endüstriyel, özellikle Odunpazarı ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Erfa Endüstriyel sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Erfa Endüstriyel malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Erfa Endüstriyel ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading