Emniyet Hırdavat Tela

Melikgazi Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Emniyet Hırdavat Tela hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Emniyet Hırdavat Tela İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Mehmet Sami Çorakçı)
Adres:
Anbar Mah. 33. Cad. 3 Ağaç İşleri San. Sit. Melikgazi / Kayseri

Kayseri Melikgazi'de faaliyet gösteren Emniyet Hırdavat Tela; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Emniyet Hırdavat Tela geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Emniyet Hırdavat Tela müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Emniyet Hırdavat Tela, özellikle Melikgazi ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Emniyet Hırdavat Tela sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Emniyet Hırdavat Tela malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Emniyet Hırdavat Tela ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading