Dorlıon Mühendislik

Odunpazarı Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Dorlıon Mühendislik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Dorlıon Mühendislik İletişim Bilgileri

Yetkili:
- DORLION MÜHENDİSLİK YAPI TAAHHÜT NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
İstiklal Mah. Reşadiye Cad. 8 Yelkovan İş Mrk. D:105 Odunpazarı / Eskişehir

Eskişehir Odunpazarı'da faaliyet gösteren Dorlıon Mühendislik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Dorlıon Mühendislik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Dorlıon Mühendislik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Dorlıon Mühendislik, özellikle Odunpazarı ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Dorlıon Mühendislik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Dorlıon Mühendislik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Dorlıon Mühendislik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading