Civelek Tesisat Malzemeleri Pazarlama Ticaret

Kadıköy Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Civelek Tesisat Malzemeleri Pazarlama Ticaret hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Civelek Tesisat Malzemeleri Pazarlama Ticaret İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Ömer Cahit Civelek)
Adres:
Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. 10/C Kadıköy / İstanbul

İstanbul Kadıköy'da faaliyet gösteren Civelek Tesisat Malzemeleri Pazarlama Ticaret; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Civelek Tesisat Malzemeleri Pazarlama Ticaret geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Civelek Tesisat Malzemeleri Pazarlama Ticaret müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Civelek Tesisat Malzemeleri Pazarlama Ticaret, özellikle Kadıköy ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Civelek Tesisat Malzemeleri Pazarlama Ticaret sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Civelek Tesisat Malzemeleri Pazarlama Ticaret malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Civelek Tesisat Malzemeleri Pazarlama Ticaret ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading