Ceyhun Bağlantı Elemanları

Başakşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Ceyhun Bağlantı Elemanları hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Ceyhun Bağlantı Elemanları İletişim Bilgileri

Yetkili:
- CEYHUN BAĞLANTI ELEMANLARI VE KAPLAMA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
İkitelli OSB Mah. Galvanoteknik Gümüş Sok. 15 Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Ceyhun Bağlantı Elemanları; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Ceyhun Bağlantı Elemanları geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Ceyhun Bağlantı Elemanları müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Ceyhun Bağlantı Elemanları, özellikle Başakşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Ceyhun Bağlantı Elemanları sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ceyhun Bağlantı Elemanları malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Ceyhun Bağlantı Elemanları ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading