Çelebi Kardeşler

Beşiktaş Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Çelebi Kardeşler hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Çelebi Kardeşler İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÇELEBİ KARDEŞLER İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Türkali Mah. Şehit Asım Cad. Alaybey Sok. 8/A Beşiktaş / İstanbul

İstanbul Beşiktaş'da faaliyet gösteren Çelebi Kardeşler; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Çelebi Kardeşler geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Çelebi Kardeşler müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Çelebi Kardeşler, özellikle Beşiktaş ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Çelebi Kardeşler sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Çelebi Kardeşler malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Çelebi Kardeşler ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading