Çarşı Pazar

Başakşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Çarşı Pazar hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Çarşı Pazar İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÇARŞI PAZAR LÜX HIRDAVAT KOZMETİK GIDA İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
İkitelli OSB Mah. Eski Turgut Özal Cad. 42/D İkitelli OSB Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Çarşı Pazar; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Çarşı Pazar geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Çarşı Pazar müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Çarşı Pazar, özellikle Başakşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Çarşı Pazar sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Çarşı Pazar malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Çarşı Pazar ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading