Ç. Çalışkanlar İnşaat

Kırıkkale Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Ç. Çalışkanlar İnşaat hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Ç. Çalışkanlar İnşaat İletişim Bilgileri

Yetkili:
- Ç. ÇALIŞKANLAR İNŞAAT TAAHHÜT BOYA İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Bahçelievler Mah. 699 Sok. 20 Kırıkkale Kırıkkale / Kırıkkale

Kırıkkale Kırıkkale'de faaliyet gösteren Ç. Çalışkanlar İnşaat; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Ç. Çalışkanlar İnşaat geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Ç. Çalışkanlar İnşaat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Ç. Çalışkanlar İnşaat, özellikle Kırıkkale ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Ç. Çalışkanlar İnşaat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ç. Çalışkanlar İnşaat malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Ç. Çalışkanlar İnşaat ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading